Кожна людина має дар Божий.І чим швидше вона розкриє в собі цей дар та відчує потребу в його вираженні, тим раніше вона зможе наповнити своє життя улюбленою справою, розвинути свої майстерність і талант, прикрасити світ своєю творчісттю і неповторністю.
Влада Гапєєва з дитинства захоплюється вишиванням та малюванням.У неї безліч саморобок.
Свої роботи Влада вже виставляла на виставках в Маріуполі,Мангуші,
У 2018 році в Україні будуть святкувати 1030 років з моменту Хрещення Русі. Хоча прийняття православ’я на території Київського князівства відбувалося у кілька етапів, проте саме 988 рік вважають початком нової епохи давньоруської держави. Чому саме на Русі було прийнято християнство та як склалася доля цієї релігії після хрещення на сучасних територіях України,про це та багато іншого дізналися учні 8-11 класів під час проведення інформаційної години
"Україна: від язицництва до християнства"
Найважливіше, що зробив для України князь Володимир- охристився сам і охристив увесь народ.
Від того часу, як стала Україна християнською, почали ширитися наука й освіта. Про це йшла розмова на уроці історії у 5 класі.
Вчитель Харахурсах В.Є. провів інтелектуальну гру "Шо?Де?Коли?" Організована книжкова виставка Хрещення Київської Русі"
З нагоди роковин хрещення Київської Русі-України у бібліотеці створено книжкову виставку "Володимир -святитель Київської Русі"
На початку ХХ століття Україна зазнала одну з найстрашніших трагедій – Голодомор. Країна втратила мільйони своїх людей.Голодомор приніс багато горя.До Дня пам`яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років в бібліотеці оформлено виставку - реквієм «Нев'януча журба України». На виставці представлені документальні, фактографічні та публіцистичні видання про геноцид українського народу та художня література ,які розкривають весь трагізм страшної трагедії для нашого країни.
Вшанування жертв голодомору – це воскресіння нашої пам’яті. Пам’ять про знищених і невинно убієнних має об’єднати у великій скорботі весь український народ.
Прошу, у серці запаліть
Скорботи полум'я священне
та крізь століття пронесіть
Сльозу безвинно убієнних!
Година інформації " Герої Крут"
22 березня під егідою ООН відзначається Всесвітній день водних ресурсів.
Вода - основа життя і про це мають пам ятати всі жителі планети.До цього дня в бібліотеці була проведена виставка малюнків та огляд літератури за темою. Діти згадали казки, вірші, пісні про воду .Склали пам ятку щодо раціонального використовування та збереження води " Про майбутнє пам ятай - воду ти оберігай"
І знову в бібліотеці багатолюдно.До нас в гості завітав 1—б клас разом зі своєю вчителькою О.В.Першиною.Діти подивились мультфільм про бібліотеку,познайомилися з фондом дитячої літератури і особливостями його розтащування,уважно роздивлялись лепбук«Чарівний світ бібліотеки».
Бібліотека НУШ — простір для освітніх можливостей кожного учня. А ще тут комфортно і можна отримати відповіді на всі свої запитання.
2 квітня, четвер 2020
Міжнародний день дитячої книги
Багіра, чорна пантера з казки про Мауглі, в англійському оригінальному варіанті - чоловічої статі, це «він», а американські діти впевнені, що історія Еллі, Опудала, Залізного Дроворуба і Сміливого Лева закінчується з відльотом Гудвіна додому і поверненням Еллі в Канзас.
Цікаво, що свою першу книгу «Гаррі Поттер і філософський камінь» Джоан Роулінг закінчила в 1995 році. Літературний агент, який погодився її представляти, посилав рукопис у 12 видавництв, але всюди її відхилили. Тільки через рік рукопис був прийнятий маленьким лондонським видавництвом Bloomsbury, хоча його головний редактор навіть після схвалення книги був упевнений, що Роулінг не заробить багато на дитячих книгах, і радив ій знайти постійну роботу.
Дитячі книги - це не тільки література, коли всім смішно, кумедно або забавно, і не коли все просто і наочно, яскраво і привертає увагу, а коли за допомогою художніх образів, зрозумілих дітям, розповідається про життя, тобто в правильній дитячій літературі перед нами, перш за все, постає яскрава картина світу в різних життєвих ситуаціях.
Починаючи з 1967 року з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги (IBBУ) 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного і інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.
Для довідки: Ганс Християн Андерсен народився 2 квітня 1805 року в маленькому містечку Оденсе, розташованому на одному з датських острівців - Фіонсе. Він був неперевершеним казкарем, проте Андерсен не писав тільки для дітей. Він хотів, щоб його казки читали і дорослі.
Дарування книг у бібліотеку — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. А факт надходження дарів у бібліотеку — це показник престижу бібліотеки, її місця у суспільному житті. Адміністрація, педагогічний та учнівський колектив КЗ «Мангушський опорний заклад 1- 111ст» щиро вдячні за книги, отримані в дар бібліотеці від морських пехотинців 35 бригади ЗС України . Висловлюємо свою подяку за внесок у формування фонду бібліотеки.
Це видання із серії « Видатні українці» , « Знамениті події історії України», книги сучасних авторів. Вони написані для тих, хто цікавиться її долею та небайдужий до її минулого та сучасного. Ці книги є справжнім скарбом для своїх читачів-істориків, краєзнавців, літературознавців і просто небайдужих патріотичних громадян.
Ми щиро і безмежно вдячні за подаровані книги, бо впевнені – вони стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки, допоможуть у забезпеченні освітнього процесу, відродженні культури та духовному зростанні і обов’язково знайдуть свого читача.
Читання в приємній обстановці, з новою книжкою... Думаєте,це мрія? Зовсім ні!
Любі наші маленькі та дорослі читачі! Наша бібліотека допоможе втілити ваші мрії. На книжковій виставці " Часу не гай - книгу новую читай!" ви знайдете психологічні драми, містичні романи,захоплюючі детективи,збірки різдвяних історій та добрі казки ,насичені атмосферою святкового чуда, а ще фентезі та збірки поєзії сучасних українських авторів.